• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uzun Saç Bakımı hakkında bilinmesi gerekenler

  • 1 Star
    Loading...

Saç güzelliği kadınlar için son derece önemli bir faktördür. Ancak saçları uzun, parlak ve sağlıklı hale getirmek için kadınların uygun tedavilere yatırım yapması ve sonuçlarının ortaya çıkması için saçların zayıf ve kuru kalmaması gerekir.

Saçları uzun ve sağlıklı tutmak için ideal olan şey, her iki ayda bir kesmek, saçlara güç sağlamak için şampuan ve saç kremi kullanmaktır ve yıkandıktan sonra, ayrılmadan ve iki haftada bir nemlendirmeyi kullanmaktır. Bu söylemek garip gelebilir, ancak tarak ve saç fırçalarının yanlış kullanımı saçlara zarar verebilir,

Temiz saçlar Saç tipinize uygun şampuan ve saç kremi ile her gün yıkayın. Parlatıcı ve yumuşaklık sağlayanları seçmeye çalışın. Çoğu kadın güzel, parlak, güzel ve parlak görünmeye ve iltifat kazanmaya çalışırken uzun saçlarister, ancak bu sonuca ulaşmak için saçların, kökün uçlarına iyi bakmasını sağlayacak farklı bir bakıma ihtiyacı vardır.

Uzun saçlara verilen hasarın büyük bir kısmı, en temel prosedürlerle başlayan basit önlemlerle önlenebilir: yıkama. Banyoda, başın üst kısmındaki uzunluğu sarmak ve sürtünmek yerine çları nazikçe yıkamayı tercih edin.