• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Yılı Saç Rengi Trendi; Sombre

  • 1 Star
    Loading...

2017’nin trendi ombre 2018’de yerini sombre ye bırakıyor. Birbirine karıştırılsada aslında birbirinde çok farklı uygulamalar gerektirmektedir. Sizde birbirinde farklı harika saç trendleri arasından kendinizi uygun olanı uygulamak kalıyor. Saçlarınızda değişiklik düşünenler için bu yılın trendi sombre yi birlikte inceleyelim.

Nedir Bu Sombre?

Ombre popülerliğinden dolayı bilinir bir hal aldı ancak yeni trend sombre nedir birlikte bakalım. Bir çok yabancı ünlünün tercihi bu sombre nedir ve ombre ile farklılıkları nedir bakalım.

Ombre saçların tonları arasındaki ani geçişleri ile dikkat çekerken  sombrede ise bu geçiş işlemi daha hafif ve yumuşak bir şekildedir. Ombre uygulamasında koyu renk üzerine açık renklerdeki belirginlik var iken sombrede bu tonlar birbirine daha yakın olanlar tercih edilmektedir. Yine bir diğer farklılık ise ombrede kendi saç tonunuzdan 7 ton kadar açılırken sombrede bu 4 ton ile sınırlıdır. Ombrede olduğu gibi sombrede çok net bir renk farkı görülmez.

Fikir sahibi olmanız için işte sizin için seçtiğimiz uygulamalar.