• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

“Bunun Gibi İstiyorum” Diyeceğiniz Kısa Saç Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Bayanların sıcak yaz döneminde uzun saçlar ile mücadeleleri başlar. Sıcakların vermiş olduğu saç bozuklukları nedeni ile rahatsız olan bayanlar kısa saç tercihleri ile hem zamandan hemde yaratıcı şekil verme açısından rahatlamalarına olanak sağlar.

Kısa saç kestirmemenizin nedenleri arasında istediğiniz modele ulaşamama kaygısıdır. İşte bizde tam olarak ”bunu istiyorum” diye bileceğiniz saç kesim modellerini sizler için hazırladık. Bakalım size size cesaret vermesi açısından aradığınız saç modelini bulmanıza yardımcı olabilecekmiyiz.

Seçtiğimiz Muhteşem Kısa Saç Kesimleri

Kısa saç kesiminde ilk akla gelen belli başlı modeller olsada çok farklı yüzlerce seçenek vardır. Sizler için her kadının hayalinde olan farklı 20 saç kesim modelini sizler için hazırladık.

Michelle Williams ‘dan sizin için bir pixie modeli örneği.

Ani bir değişikliğe hazır değilseniz bu bob saç kesim modeli ile başlangıç yapabilirsiniz.

 

Scarlett Johansson’da kısa saç kesitrenlerden.Belkide onun bu yeni tarzı sizin tamda aradığınızdır.

Farklı olmak isterseniz aradığınız farklılıksa eğer belkide bu dalgalı saç kesimi tamda size göredir.

Eğer bu modellerde sizin hayalinizdeki saç kesim arzı değil ise diğer kategorilerdeki önerilerimizi takip etmeniz ve istediğiniz saç modeline kavuşmanıza yardımcı olaraktır.