• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Dağınık topuz fikirleri ve dağınık topuz yapılışı

  • 1 Star
    Loading...

Hem pratik aynı zamanda da şık bir saç görünümüne sahip olmak isteyen bayanların ilk  tercihi topuz saç modelleridir. Her zaman trend olan topuz saç modelleri arasında ise pratikliği dahada fazla olan saç modeli dağınık topuz saç modelidir. Rahat pratik ve şıklık aynı anda suna dağınık topuz saç modelleri gündelik yaşamda kolaylıklar sunar. Kuaför derdi zaman kaybı olmaksızın kendinizinde uygulayabileceği topuz dağınık saç modeli özel günlerinizde de şıklık arayanların tercihidir. Dün boyu rahatlık ve doğallıkta sunan dağınık topuz saç modelleri popülerliğini hiç bir zaman kaybetmeden günümüze kadar gelmiştir.

Maşalı Dağınık Topuz Modeli

Bu modelde doğal ve pratikliğin biraz dışına çıkılarak maşa kullanılmaktadır. Saç bakımınıza daha özen göstererek bu modeli uygulaya bilirsiniz.Ancak bu modeli sıklıkla değilde ara ara çok sık olmayacak şekilde kullanmanız saç sağlığınız için önemlidir.
Bu modelin uygulaması ise tüm saçın maşa yapılması ve bukle bukle olması gerekmektedir.

Örgülü Dağınık Topuz Modeli

Geçmişten günümüze gelen yine retro örgü ç modeli çokça kullanılmaktadır. Ancak bu kez örgü modelini dağınık topuz modeli ile birleştireceğiz. Farklılık arayanların değişiklik yapabilecekleri hoş bir model.