• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Dalgalı ve orta boy saçlar için kesim önerileri

  • 1 Star
    Loading...

Önceki yayınlarımızda bu saç kesimleri ile alakalı önerilerimiz olmuştu. Kullanımı rahat olan bu saç stillerinde kadınların saç rengi ile alakalı bir çok model bulunmaktadır. Durum böyle olunca seçim yapma konusunda kararsızlığa düşebilirsiniz. Bu modelde seçimler yüz hatlarınıza göre yapılması da gerektiği için işiniz biraz daha kolaylaşmaktadır.Kullanımı kolay ve rahat olan bu modeller günlük hayatta kullanımda size kolaylık sağlamaktadır.

Dalgalı saç modelleri her zaman popülerliğini korumaktadır ve her saç uzunluğunda harika görünümler elde edilebilmektedir. Ancak orta boy saçlarda kullanımda inanılmaz neticeler elde edilmektedir.

Orta Boy Dalgalı Ombre Karamel Saç Modeli

Dalgalı saçlar için en ideal ve tercih edilen renk modeli ombre dir. Günlük ve özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Orta Boy Dalgalı Sarı Ombre Saç Modeli

Sarı ombre modelide karamel ombre modeli gibi size harika bir seçenek sunmaktadır. Bir çok kıyafet türü ile rahatlıkla kombinlenebilir ve özel ve günlük kullanımda yine rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu modelde dikkat etmeniz gereken saç modelinize zarar vermemesi için saçınızı yaparken ısıya çok fazla maruz kalmamanızdır. Bu modellerde biz sadece örnek verebiliriz gerisi sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmıştır.

Orta Boy Dalgalı Saç Şekilleri