• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ense Topuzu Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Dikkat çekmenin en önemli yollarında biride saçlardır. Çekici ve göz alıcı olmak için kıyafet kadar tercih ettiğiniz saç modelleri de önemlidir. Gün içerisinde sade bir günlük saç modeli ile güzel ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz ancak bu modeli bir davet ve özel günlerde değiştirmeniz gerekmektedir. Böyle si özel bir gün için basit gibi görünsede kurtarıcı uygulaması kolay ense saç modelleri sizin için kurtarıcı olacaktır. Sizin için hazırladığımız ve paylaştığımız modellerden sizin yüz hatlarınıza en uygun modellerden birini tercih ederek özel günlerinizde dikkat çekici ve güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bu modeli incelemeye başlamadan bu modelin pratikte nasıl uygulanacağına dair aşağıdaki resmi inceleyip deneyebilirsiniz.

Ense Topuzu Modelleri

Bu modellerin rengi daha çok kestane ve karamel renkler ve tonlarıdır. Yüz hatlarınızı tamamen ortaya çıkaran bu modeller giyeceğiniz kıyafetler ile tamamlayıcı olacaktır ve önem teşkil etmektedir.