• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gelin makyaj modelleri ve harika makyaj ipuçları

  • 1 Star
    Loading...

Düğün makyajı bir gelinin karar vermesi gereken en önemli konulardan biridir. Öyleki bir ömür boyu bu görüntünüz resmedilmiş bir şekilde yanı başınızda duracak ve bu görünümün kusursuz olmasını istemek en doğal hakkınız.

Size bu konuda verebileceğimiz naçizane tavsiyemiz makyaj konusunda daha evvel deneyimlemediğiniz bir makyaj uygulaması yapmamanız yönünde.

Gelin Makyaj Önerileri ve Bilinmesi Gerekenler.

Yukarıdada belirttiğimiz gibi sizi yansıtmayan aşırı makyajlardan kaçınmalısınız. Daha klasik yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak kendiniz olabileceğiniz modelleri tercih etmenizi öneririz. Düğünün en önemli ritüellerinden olan fotoğraf makyaj sonrası fotoğrafta nasıl göründüğünüzü öncesinde test etmelisiniz. Bu şekilde düzeltmeler yapma şansınız olacaktır. Ayrıca bu eğlenceli bir deneyim bile olabilir.

Ayrıca nikah töreni ve düğün töreni için merasimlerin saatine göre makyaj tercih etmelisiniz. Gündüz saatlerinde yapılan merasimlerde daha hafif bir makyaj tercih etmelisiniz.

Öğle saatlerindeki törenlerde ise size hafif aydınlatıcı parlaklık katması açısından kullanabilirsiniz. Akşam törenlerinde ise bronzlaştırıcı sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Şimdi sizin için hazırladığımız modelleri incelemelisiniz ve fikir sahibi olabilirsiniz.