• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gelin Saçı Aksesuarları ve Trendleri

  • 1 Star
    Loading...

Gelinler düğünlerinde en şık ve en  göz kamaştırıcı kendileri olsun isterler. Gelinlerin bu özel günde belirli renklerde ve stillerde tamamlayıcı aksesuarları bulunur ve bazı yıllarda bu ürünler farklılık gösterir ve tren olurlar. Senelere göre tercihler bu sebepten dolayı değişiklik gösterebilir. Bizde sizler için son yılların en tercih edilen gelin saçı aksesuarlarını incelemeniz ve fikir sahibi olmanız için toparladık ve birlikte inceleyelim.

Gelin Saçı Aksesuarları

En gözde aksesuarlar olarak ilk gözümüze boncuklar ve taşlardan elde edilen çiçek siluetleri dikkat çekiyor. Bu tarzda bir tercih sizin topuz ve örgülü yada açık dağınık saçlarınızda harika bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Klasik bir görünümden olmak istemezseniz eğer bu aksesuarlar ile daha hafif ve sizi yormayan bir saça sahip olabilirsiniz.

En gösterişli gelin saçı aksesuarlarından biri si olan parıltılı taraklı tokalar ise halen en tercih edilen aksesuarlardan. Salon düğünü tercih edenler için vazgeçilmezler arasında.

Eskilerden retro bir görünüm yakalamak isterseniz eğer tüllü şapkaları tercih edebilirsiniz. Gelinliğin tamamlayıcısı gibi görünen bu aksesuarlar nikah törenlerinde de tercih edilmektedir ve tabiki dantelli eldivenler ile de retro görünümü tamamlaya bilirsiniz. Bu aksesuarları kullanmanın bir diğer artısı ise saçlarınızda çok bir değişiklik yapmanıza gerek olmamasıdır. 

Doğal bir görünüm elde etmek isteyen doğallığı ve rahatlığı sevenlerin tercihi tabiki de vazgeçilmezler arasında olan çiçekler hem şıklık hemde merasime güzel bir hava katmak için bire birdir. Bir çok saç modelinde kullanılabilir. Topuz yada taç şeklinde her ne şekilde kullanırsanız kullanın doğal bir görünüm yakalarsınız.