• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gelin Topuzu Modelleri – Gelin saçı modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Sizin için özel olan ve hayalini kurduğunuz  gün gelip çattı. Artık hayallerinizdeki gibi alımlı ve şık bir prenses olma zamanı. Gelinlik seçimi ve artık belkide daha zor bir seçim olan saçlar. Kusursuz olmasını istediğiniz bu günde nasıl bir saç modeli tercih etmelisiniz. Harika bir görünüm sağlayacak yüz hattınızı ön plana çıkaracak topuz saç modellerinden birini tercih etmelisiniz. Bu tercih sizin güzelliğinizi ve gelinliğinizi ön plana çıkaracaktır. Size bu konuda yardımcı olması açısından bir birinden güzel gelin topuz saç modellerini bir araya getirdik.

Modası hiç geçmeyen her kadına uyum gösteren topuz saç modelleri yüz hatlarınıza göre birbirinden farklı saç modelleri ile harika görünümler elde edebilirsiniz.

Bu özel günde topuz saç modeli seçtiyseniz eğer dikkat etmeniz konularda yok değil. Her şeyden önce işinde iyi bir kuaförden yardım almalı ve tamamlayıcı aksesuarları gelinlik modelinize uygun olanına birlikte karar vermeniz daha iyi olacaktır.

Klasik topuz modelleri.

Klasik vintage tarzı bir gelinlik modeli tercihinizse eğer klasik modeller sizin için uygun olacaktır. Farklı aksesuarlar ile harika görünümler yakalarsınız mesela dantelli bir gelinlik tercihinde aksesuarlar çok işinize yarayacaktır.