• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Harika uzun saç şekilleri ve model önerileri

  • 1 Star
    Loading...

Her ne kadar son yıllarda kısa saç kesimleri ön planda olsa bile uzun saçlar kullanıcılarınız vazgeçemediği türlerindendir. Kendinize yaklaştırdığınızda saç modelini uzun yıllar değiştirmeyen uzun saç modelleri vardır. Çok fazla model olduğundan uzun saçlar tercihinden kolay kolay değişiklik yapılabilecek bir saç türü değildir.

Ancak uzun ve yoğun saç sahipleri katlı saç kesimlerinden uzak durmaları gerekmektedir öyle ki bu kesimler saçlarınızı dahada kabarık gösterecektir. Uzun ve yoğun saç sahiplerinin en doğru yapması gereken uç kısımlarına ara makasla düz b.r görünüm elde etmeleri daha akıllıca olacaktır.

Uzun ince telli saç sahipleri en çok sıkıntılı olanlardır. Saçlarının cansız ve mat görünümünden şikayetleri sıklıkla duyarız. Bunun için yukarıdaki yoğun saçlar için önerilerimizin tersi yönünde bir işlem yapmanız gerekmektedir. Ayrıca katlı kesimde saçlarınıza dolgunluk katacak bir başka öneri olabilir.

Uzun Saç Stilleri Ve Kesim Önerileri

Uzun saçlar ile ilgili önerilerimizden sonra uzun saçlar için hazırladığımız stiller ve önerileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.