Kısa saç Modelleri

İnce telli saçlar için hacimlendiren kısa saç kesimleri

Kadınların en önemli aksesuarları saçlarıdır. Bu nedenle saçların görünümü için sürekli bakımlar yapılır saç türlerine göre modeller şeçilir. Bazı dönemlerde isi değişiklikler yapmak istenir. Bu zamanlarda saçların yapısı göz önüne alınmalıdır. İnce saçlı bir saç yapınız varsa eğer bu zamanlarda zorlanmalar olur. Şikayetlerinizin başında gelen sönük duran saçları dolgun bir görünüm alması için ince saçlara uygun saç kesimlerini sizler için toparladık.

Sadece saç kesimleri ve modeller ile bunu sağlamak mümkün olmaya bilir kimyasal ürünlerden uzak durup beslenmenizede dikkat etmeniz gerekmektedir.

İnce Telli Saçlar İçin Kısa Pixie Saç Kesimleri

İnce telli saçlar için en ideal model bir çok ünlününde kullandığı pixie saç modelidir. Saçların kısalığı ne kadar çok olursa ince ve zayıf olan saçlarınız daha sağlıklı ve dolgun olur. Sağlıklı bir bakım ile saçlarınız daha dolgunve güçlü bir şekilde uzadığını göreceksiniz.

İnce Telli Saçlar İçin Kısa Bob Kesimler

Çok kısa kesilmiş saç modellerini istemezseniz eğer kısa bob kesimler tamda size göre şekil vermeninde kolay olacağı bu modeller yine bir çok ünlününde tercihidir. Yine bu modellerdede saçlarınız daha dolgun ve  hacimli bir yapı alacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir