• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İnce Telli Saçlar İçin Uzun Saç Kesimleri

  • 1 Star
    Loading...

İnce telli saç sahiplerine genelde uzun saç modelleri çok önerilmez. İnce telli saçlar modeli uzun oldukça daha cansız ve ışıltısız bir görünüm sunar. Ancak illada uzun saç diyenlerdenseniz ve ince telli saç sahibiyseniz yinede uygun balyaj ve katlar ile bu sorunu minimuma indirebilirsiniz. Bu sayede daha hacimli ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Sizin tercihiniz için  daha çok omuz hizası katlı saç kesimleri daha sağlıklı bir tercih olabilir.

Yinede uzun ince telli saç sahiplerinin uzun bir model tercihi olacaksa zorlu bir sürecde olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Bu daha çok uyumsuzluktan ziyade daha fazla bakım ve dikkat gerektirdiklerindendir. Bu durumu özverili bir bakımla iyi malzeme kullanımı ile geçirebilirsiniz. Bunların üstedsinden geleceğinize eminseniz tabi kide bu uzun saç modellerini uygulayabilirsiniz. Hacimli bir görünüm elde etmek için örgü ve topuz modellerini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ince Telli Saçlar Için Uzun Saç Modelleri

Yukarıda yazdığımız önerileri dikkate alarak sizin için bulduğum uz modeller arasında ize uygun modeller arasından dilediğinizi uygulayabilirsiniz.