• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kahküllü kısa saç kesimleri

  • 1 Star
    Loading...

Size bu yazımızda kahküllü saç kesimi hakkında öneri ve bazı tüyolarda bulunacağız. Kahkül yaptırmaya karar vermeden bilmelisiniz ki kahkül her yüz tipine uygun olmamakla beraber alın genişliğinizede dikkat etmelisiniz. Ayrıca gür ve kabarık saç türlerinede uygun olduğu söylenemez. Kahkülün yüzünüzü dahada geniş göstereceğini göz ününe almalısınız. Uygun yüz hatlarına sahip olduğunuzda Hoş ve marjinal bir görüntü elde eder kaş ve gözlerinizide ön plana çıkarısınız. Kendi yüz hatlarınıza göre değerlendirmeniz için size farklı kahkül modellerini incelemeniz için araştırdık.

Gözlerini ve yüzünü ön plana çıkarmak isteyen bayanlar rahatlıkla tercih edebilirler. Düz ve kısa saçlarda kahkül uygulaması harika sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Eskiye nazaran günümüzde belirgin anlaşılır modeller modadır. Bu modeller için işinin ehli usta kuaförleri tercih etmeli ve modeli daha önceden kararlaştırmalısınız. Şimdi bu modellere örnekleri inceleyerek bir fikir sahibi olabilirsiniz.