• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kalın telli saçlar için kısa saç kesim önerileri

  • 1 Star
    Loading...

Bu konumuzda size kalın telli saçlara uygun kısa saç kesimleri hakkında bilgi vereceğiz. Kalın saç teline uygun saç modellerinin çokluğundan dolayı kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu ise yüz hatlarınıza göre model seçmeniz gerektiğidir. Saçınızın uzunluğunuda dikkat etmeniz gerekenlere eklemeliyiz. Eğer kısa saç modelleri tercihiniz olacaksa bu konulara dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde yanlış bir tercih yaptığınızda sonrasında saçınıza şekil vermede zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi aksiliklerle karşılaşmamak için öncesinde araştırmalarınızı dikkatli yapmalısınız.

Kalın saçlarda bir çok modelde güzel görünümler elde edebilirsiniz. Ama kısa saç modelleri uzun saç modellerine oranla daha çok tercih edilir ve daha harika görünüm kazanırsınız. Kalın kısa saç modellerine en uygun saç kesimi ise pixie dir. Daha sonra ise bob kesimi ve küt kesim modeller gelir. Bu modellerin kalın saçlar ile uyumu harikadır.