• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kısa saç için model önerileri

  • 1 Star
    Loading...

Kısa saç modellerinin uygulama ve bakımının kolay olmasının yanısıra özen gösterilmesi gereken yanlarıda bulunmaktadır. Saç yapısına ve tipine göre model uygulamasında bulunmanız gerekmektedir.Eğer bunun dışına çıkar ve uygun olmayan bir uygulamaya girer iseniz saçlarınınz sizden değilmiş gibi bir peruk misali bir hal alır. Saç yapınıza göre ince ve düz saçlara sahipseniz size en uygun saç modeli pixie olacaktır. İnce saçların sorunlarını hepimiz biliyoruz. Güçsüz olan saçlarınız çabuk yıpranır ve koparlar. Bu durumları gözardı etmeden saçınıza uygun modelleri uygulamalısınız. Örneğin pixie modeli kıvırcık ve kabarık saç sahiplerine göre olmayacaktır. Pixie modeline en uygun saç yapısı ince ve düz saç sahiplerine göre olacaktır. Yine lob saç modelide bu tür saç sahiplerine göre olacaktır. Bu modellerin doğru kullanıldığında ne kadar çok yakıştığını göreceksiniz.

Eğer Kalın telli ve gür bir saç yapınız varsa bob saç modelleri size göre olacaktır. Kalın telli saç sahiplerinde sorunları ince telli saç sahipleri gibidir. Doğru saç modelini kullanmazsanız yine iyi görünümler elde edemezsiniz. Kontrol altına almakta zorlandığınız şaçlarınızı Bob saç modelini kullanarak gür saçlarınızı dağınık bırakabilir topuz yaparak da kullanabilirsiniz. Kabaran saçlarınız içinse size saç şekillendirici kullanmanızı tavsiye ederim.