• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kısa Saçlar İçin Dağınık Topuz Saç Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Kısa saç sahipleri bayanlarında dağınık topuz saçlara sahip olmalarının keyfine varmaları gerektiğini düşünenlerdenim. Bunun için bu güzel modelin kısa saçlara uygulanabilen modellerini sizler için araştırdık. Kısa salara sahip olanların model kısıtlamalarında sıkılanlar için dağınık topuz modeli uygulamanın bir kaç püf noktasını sizlere sunuyoruz ve mu  modelin keyfini çıkarmanızı umuyorum.

 

Kısa Saçlar Için Topuz Modelleri

Topuz modeli saçlar önemli ve özel günlerin en çok tercih edilen saç modellerindendir. Bunun başlıca nedeni şık ve güzel bir görünümün yanısıra pratik ve kolay uygulanabilir olmasıdır. Bu sebepden dolayı her yaş grubu tarafından sıklıkla tercih edilir.

 

Kısa Saçlar İçin Yarım Topuz Saç Modeli

Model bulmakta zorluk çeken kısa saç sahipleri telaşlanmayın şimdi sizin için bu modeli nasıl uygulayacağınızı anlatacağız. Yarım topuz saç modeli size sıradışı bir görünüm ve şıklık katacak. Son yıllarda trend olan bu pratik yarım topuz saç modelleri kısa saçlı bayanların model sıkıntılarına ilaç olacak türden bir güzellik getiriyor.

Birde saç renginiz ombre ve balyaç gibi tekniklerdense işimiz dahada kolayaşıyor. Bu renkler mu modele daha yakıştığı gibi doğal bir hava katacaktır.

Kısa Saçlar İçin Ense Topuzu Saç Modeli

Bu modelin avantajlarından biri ise saçlarınız istediğiniz süre boyunca bozulmayacak ve size kolaylık ve zaman kazandıracaktır. Yapımı asit harika görünüm sunan bu modeller klasik olanın haricinde kafes modelini de kullanabilirsiniz. Saçlarınızı önce at kuyruğu haline getirip sonrasında döndürerek alttan itibaren topuz haline getirmeniz yeterli olacaktır. Bunun için sadece bir kaç firkete ve toka yeterli olacaktır . Buna örnek modellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.