• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Orta boy saçlar için günlük modeller

  • 1 Star
    Loading...

Orta boy saçlar çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Gerek bakımının kolaylığı olsun gerekse model sıkıntısı yaşatmaması açısından size zaman kazandıran modellerdir. Kadınlar için zaman olayının önemine dikkat çekecek olursak orta boy saç modelleri tercih nedenlerindendir. Sizin için bu modelin günlük hayatta nasıl pratik bir şekilde uygulayabileceğimize dair bir çalışma hazırladık.

Orta boy balık sırtı örgü modeli

Günlük kullanıma uygun bir modeldir gerek bir topuz gerekse sadece örgü şeklinde de kullanıla bilir. Kolaylığı yanında pratik olmasıda size gün içinde bakım gerektirmemesi işinizi kolaylaştıracaktır.

Orta boy dağınık topuz modeli

Yine pratik şık bir topuz model çeşididir. Doğal salaş bir görünüm katar. Farklı bir kaç şekilde uygulayabilirsiniz. Tamamen sizin nasıl bir görünüm istediğinize kalmış ve bir çok aksesuarla da destekleyebilirsiniz.

Orta boy kaküllü saç modeli

Orta boy saç modellerine en çok yakışan modellerden dir. Bu model kullanıcıları kolay kolay değiştirmediği bir saç modelidir. Diğer modellere oranla bakımı zor olsa bile buna değen bir saç modelidir. Gözlerin güzelliğini ön plana çıkaran bu model renkli göz sahipleri tarafından da sıklıkla tercih edilir. Yine dağınık düz ve topuz modelleri ile salaş bir görünümde yakalayabilirsiniz.