• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Orta boy saçlar için harika örgü modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Orta Uzunlukta Saçlar İçin Örgü Modelleri

Kendine özgü bir stile sahip bu model uzun saçlar ile kullanmak kolay olsa da kısa ve orta uzunluktaki saçlar içinde kullanılabilmektedir. Uzun saçlar kadar alternatifi olmasa da orta uzunluktaki saçlar içinde örgülü modeller mevcuttur. Buradaki önemli nokta sizin hayal gücünüze kalmıştır. Gün içinde sizi yormayacak ve gün boyu işlem gerektirmeden güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu modellerde çok işlem yapmadan isterseniz dağını isterseniz klasik bir örgü yaparak günü rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Yandan – Şelale Örgü Saç Modeli

Uzun saçlı kadınların tercihi şelale örgü modelini orta uzunluktaki saçlarınıza da uygulaya bilirsiniz.Bu model saçınızı olduğundan daha uzun bir görünüm yakalamasını sağlayacaktır.

Atkuyruğu Örgü Saç Modeli

t kuyruğu örgü saç modeli kendine özgü bir modeldir. Bu model ile olduğundan daha uzun bir saç görünümü yakalarsınız. Zor bir model gibi gözüksede bir kaç denemeden sonra rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Şık bir görünüm elde edersiniz ve özel günlerde sıklıkla kullanmak isteyeceksinizdir.

Orta Uzunlukta Dalgalı Saçlar İçin Örgü Modeli

Dalgalı saçlar kendi başına işlem gerektirmeden de tarz olabileceğiniz bir modeldir. Böyle bir saç türüne sahipseniz şanslısınızdır. Bu tür saşlar işinizi kolaylaştıracak basit bir kaç işlem ile harika modeller çıkarabilirsiniz. İster örgülü bir model isterseniz yandan bir örgü ile birbirinden güzel modelleri rahatlıkla uygularsınız.