• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sarı saçlar için kısa saç kesimleri

  • 1 Star
    Loading...

Vazgeçilmez bir saç rengi olan sarı renk için uygun en güzel saç modellerini sizler için hazırladık. Modası hiç geçmeyen ve geçmeyecek gibi gözüken sarı saç rengi aşıklar için bu konuyu anlatmak bizim için bir görev olmuştur.

Çokça tercih edilen sarı saç renginin farklı çeşitleri ve yüzlerce tonu bulunmaktadır. Kısa saç modeline en çok uygun olan kısa saç kesimi pixie ve bob kesimleri üzerinde duracağız.

Sarı Pixie Saç Modeli

Sarının yanında pixie saç modeli olunca ortaya harika görüntüler çıkmaktadır. Cesaretli kadınlar için öngörülmüş sarı pixie saç modeli sizleri alışılmışın dışına çıkaracaktır.

Bu model ile doğallığı yakalayıp bir dahada bırakmak istemeyeceksiniz. Dağınık görünümlü pixie saç modeli ile salaş bir görünümle beraber daha doğal bir şekile bürüneceksiniz. Sarı pixie saç modelinin kolay kullanımı sayesinde zahmetsizce saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Duş sonrası şaç şekillendirici ve wax sayesinde gelişi güzel kolayca şekil verebilirsiniz. Kolşay ve zahmetsiz olması ile beraber size çok fazla zamanda kazandırır.

Sarı Küt Saç Modelleri

Bir çok ünlü kadının da tercih ettiği bu saç modelleri ayrıca kadınlara yakışan vazgeçilmez modellerdendir. Uygulaması kolay zahmetsizdir. Aksesuarlar ile değişik görünümlerde elde edebilirsiniz. Tamamen sizin ruh halinize kalmış her şey sizin elinizde.