• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Topuz Saç Şekilleri ve topuz modeli önerileri

  • 1 Star
    Loading...

Yılın her mevsimi kadınların tercihi şıklık ve zarafetin göstergesi olan topuz saç modelleri trendler arasında daima yerini almayı başarmıştır. Gerek günlük kullanım olsun gerekse de özel gün ve gecelerin  vazgeçilmez modellerinden dir. Moda dünyası ve ünlüler takip edilerek bir çok model tasarlanmış durumdadır. Geçmişten günümüze bir çok model gelmiştir bunlar arasında örgü topuz modelleri ise hala en çok tercih edilenlerdendir. Abiye ve sokak modasına uygun büyük topuz modelleri de tercihler arasında yerini almaktadır. Bu saç tarzının bir diğer özelliğide kuaförlere gitmeden de kendinizde uygulayabilirsiniz.

Topuz Saç Şekilleri

Yeniş bir model yelpazesine sahip topuz saç modelleri günlük ve özel kullanımlar için gayet şık bir tercih olacaktır. Yapmanız gereken tek şey yüz hattınıza ve kıyafetinize uygun sizin için hazırladığımız öneriler arasından tercih yapmanız.

Yandan Örgülü Topuz Modeli

Geçmişten günümüze gelen ve en çok tercih edilen modellerden dir. Balıksırtı, şelale ve mini örgü modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu modeller size sadelik katacaktır. Abiye ve şık elbiselerle rahatlıkla kombin edebilir ayrıca gün içerisinde bakım gerektirmez ve size rahatlık sunar.

Örgülü Ense Topuzu Modeli

Bir çok topuz modeli ile uygulayabilir günlük ve özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tepeden Topuz Modeli

Yine her zaman özel bir model olan tepeden topuz modeli hiç bir zaman popülerliğini kaybetmemiştir. Özel ve kolay bir model kendinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Özellikle iş hayatında bakım gerektirmez ve pratik bir şekilde uygulanabilir olaması ise zaman kazandırır.

Dağınık Topuz Modeli

Zaman sıkıntısı olan bayanların tercihi ve günlük kullanıma daha çok yakışan saç modelidir. Doğal görünüm isteyen ve sırtı açık bırakan kıyafet tercih etmek isteyen bayanların tercihidir. Geçmişin salaş modeli günümüzde farklılık göstererek bu hali almıştır.

Topuz Saç Modeli Örnekleri

Diğer örnekleri aşağıdan inceleyebilir ve istediğinizi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.