• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uzun Saçlar İçin Saç Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Son yılların en çok tercih edilen modellerini sizler için hazırladık. Modelinizi değiştirmek isteyenler için harika öneriler yazımızda. Bu hoş ve popüler modeller kendiniz uygulayabileceğiniz modeller den biraz zor olsa da yardım alarak rahatlıkla harika bir görünüm kazanacağınız bu modelleri deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken kendinize uygun gördüğünüz uzun saç sahipleri için hazırladığımız önerilerden birini seçerek uygulamaya geçmek.

Uzun Saçlar İçin Yaratıcı Ve Şık  Saç Modelileri

  1. Uzun saç sahiplerinin en büyük avantajlarından birisi dilediğiniz modeli uygulayabilir çeşitli ve bol modellerin arasından seçim yapabilirsiniz. İşte bunlardan birisi örgü saç modelleri.

2) Yüzünüzü ön plana çıkaracak bir başka model.

3) Yaratıcılıkta sınır yok işte onlardan biri daha.

4) Örgülü at kuyruğu modeli denemek isteyeceğiniz bir başka şık modellerden birisi.

5) Yada farklı bir at kuyruğu modeli salık atkuyruğu modeli 

6) Yandan örgülü modellerden birisi

7) Uzun saçlara en yakışan modellerden birisi doğal ve zarif bir görünüm için dalgalı modeller

8) Bu basit ama kullanışlı bir modele çok kolaylıkla deneyebilirsiniz.

9) Aşağıdaki gibi harika ve güzel bir görünüm için düz ve uzun saç sahiplerinin kesinlikle denemesi gereken güzel ve şık bir model

10) Basit bir şekilde şık bir görünüm kazanmak istermisiniz aşağıya bakabilirsiniz basit ama etkileyici bir saç modeli:)

11) Gayet şık ve doğal bir görünüm için yapmanız gereken havlu ile kuruladıktan sonra saç kurutma makinası ile yoğun bir tekrar kurulamadan sonra bigudilerle kurumaya bırakmak yeterli olacaktır.

12) Sadece saç bandı ile genç ve güzel bir görünüm sadece uzun saç sahiplerine özel olan modellerden bir diğeri.